CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

Kdo jsme?

EAS Envimet ČR,s.r.o. je jedním z předních českých dodavatelů a poskytovatelů nejmodernějších technologických řešeních v oblasti ochrany životního prostředí, bezpečnosti a meteorologie. Prostřednictvím těchto našich tří divizí poskytujeme našim zákazníkům své služby.

Společnost EAS Envimet ČR,s.r.o. má více než čtrnáctiletou úspěšnou historii. Po celou tuto dobu se těšíme důvěře našich zákazníků.

Prostřednictvím všech našich tří divizí dodáváme vládním institucím, průmyslovým podnikům a soukromému sektoru. Jsme vybranými dodavateli strategických programů v nejrůznějších oblastech, mezi nimi i programů jako jsou programy PHARE.

Naše dodávky pro tyto projekty začínají dodávkou jednoho kusu analyzátoru plynu nebo kouře pro sledování čistoty ovzduší a končí dodávkou největší jednotné sítě pro sledování čistoty ovzduší s více než 100 stanicemi. Řešení našich meteorologických systémů zahrnuje rozpětí od jednoduchých automatických meteorologických stanic až po celostátní plošné sítě pro zjišťování a předpovídání meteorologických veličin. Pokud jde o řešení bezpečnostní problematiky, naši zákazníci upřednostňují technologie, které na tomto poli nabízíme a které sahají od detektorů výbušnin na mezinárodních letištích v této oblasti až po komplexní softwarová řešení a databázové systémy pro všechny orgány prosazující dodržování zákona.

EAS Envimet ČR,s.r.o. přináší prostřednictvím všech svých tří divizí zítřejší řešení problémů dnešního světa!

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN