CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

Kdo jsme

EAS Envimet je jedním z předních evropských dodavatelů technických řešení v oblastech:

  • environmentální technologie
  • bezpečnostní technologie
  • meteorologie

Společnost EAS Envimet má více než 20-ti letou úspěšnou historii s prodejními a servisními místy v Rakousku, střední a východní Evropě. Naši zákazníci oceňují naše dlouholeté zkušenosti svou důvěrou.

Více než 50 technických expertů, inženýrů, techniků a prodejních manažerů firmy EAS zajišťují nadstandardní služby všem zákazníkům nejen v Rakousku (sídlo firmy), ale také ve střední a východní Evropě (CEE), České republice, Německu, Švýcarsku a v zemích Pobaltí a Kypru, prostřednictvým regionálních poboček. Odkaz na vašeho nejbližšího dealera - Kanceláře.

EAS Envimet je dodavatelem moderních technologií pro vládní instituce, průmysl a soukromý sektor ve všech odvětvích, kterými se zabýváme. Mezi naše dodavatelské aktivity patří také podpůrné programy EU (PHARE/TACIS, EAR- projekty atd.), Světové banky a programy regionálního rozvoje.

Nejžádanějšími produkty našich zákazníků jsou především naše bezpečnostní systémy na mezinárodních letištích, kompletní SW řešení a databáze pro instituce činné v trestním řízení. V oblasti environmentálních technologií potom hlavně analyzátory sledování kvality ovzduší, a to jak jednotlivé přístroje, tak kompletní měřící sítě (v ČR 100 stanic AIM).

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN