CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

Zabezpečení

EAS Envimet je předním dodavatelem a systémovým integrátorem bezpečnostních technologií, jako jsou konvenční rentgenové systémy, skenery osob, detekce výbušnin, Cargo rentgenové systémy, detektory kovů, odborné školení obsluhy a další zařízení a služby pro institucionální aplikace (letiště, ochranu kritické infrastruktury, prověřování osob atd.). Dále rozvíjí, dodává a instaluje SW systémy pro zpracování obrazových dat, biometrické rozpoznávání a identifikace (obličej, duhovka, otisk prstu). Boj proti terorismu pronikl do mnoha vrstev v institucionální společnosti a po osvědčeném řešení pro širokou oblast použití je velká poptávka.

EAS Envimet je specializovaným dodavatelem pro bezpečnostní organizace, vládní instituce, ale také partner v průmyslu a soukromém sektoru na poli bezpečnostních řešení. Úzce spolupracujeme s příslušnými úřady a institucemi při rozvoji a zlepšování aplikací, abychom měli k dispozici lepší technologie s rostoucím počtem a variacemi hrozeb ve světě.

Všichni partneři, spolupracující s EAS Envimet jsou jsou uznávané a zavedené mezinárodní firmy v oblasti bezpečnostních technologií. Nabízené produkty jsou v souladu s platnými normami našich zákazníků a trhu.

Produkty nabízené EAS Envimet a našimi partnery jsou v souladu s nejnovějšími platnými mezinárodními předpisy a pokyny, jako je například EU-norma, TSA a FBI certifikace, ECAC a požadavky ICAO a mnoho dalších.

Obraťte se na EAS Envimet ČR nebo naší centrálu v Rakousku pro více informací o produktech a poskytovaných službách.

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN