CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

“Smart Approach” je světová třída počítačových školení pracovníků dodávána Britským dodavatelem podílející se na ochraně vysoce rizikového prostředí, jako jsou letiště a letecké společnosti, nápravná zařízení a provozovny, střediska trestních řízení, vojenské základny a vládní budovy.

Aplikace systému CBT SmartApproach jsou:

  • Letectví (kurzy osobních prohlídek, rentgenové simulátory, atd.)
  • Všeobecné bezpečnostní školení
  • Obrazové promítání nebezpečných předmětů (TIP) „Awareness“ kurzy
  • Bezpečnostní kurzy
  • „Cargo Screener“ kurzy

EAS Envimet a Smart Approach spolupracují na zpřístupnění efektivních a kontinuálních vzdělávacích řešení bezpečnostním organizacím. Naše společná vize je, že výrobky Smart Approach bude výhradním poskytovatelem vzdělávacích produktů pro naše zákazníky. Mnoho letišť a rovněž ECAC organizací se rozhodlo pro systémy Smart Approach díky tomu, že jako jediná organizace disponuje FAA schváleným výukovým softwarem.

Společnost byla založena v roce 1997, a poskytuje konečné a kompletní řešení pro ty zákazníky, kteří se zabývají řízením lidí a procesů v oblasti ochrany vysoce rizikových prostředí a provozu. EAS Envimet společně se Smart Approach zahájily misi, přinést nejlepší CBT (Computer Based Training) novým i našim zavedených zákazníkům v Rakousku, střední a východní Evropě. Naše odborná příprava dalece přesahuje námi dodávané hardwarové systémy a umožňuje tak našim zákazníkům využívat komplexní řešení pro celou řadu úkolů.

Kontaktujte nás pro další informace a prezentaci.

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN