CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

L-3 Communications S&DS je předním světovým výrobcem certifikovaných zařízení kontroly zavazadel cestujících na letištích po celém světě. EAS Envimet má dlouholeté zkušenosti s integrací systémů L-3 do automatických třídíren zavazadel všech velikostí při splnění regulačních požadavků EU. Máme také instalovány samostatné systémy pro nadrozměrná zavazadla a samostatné rentgenové EDS kontrolní systémy.

Velká mezinárodní centra, místní i regionální osobní terminály a přepravní systémy na letištích po celém světě spoléhají na systémy L-3, při minimalizaci bezpečnostních rizik, při zachování náročné propustnosti infrastruktury a minimalizaci nákladů.

Práce s agenturami a odborníky, kteří se zabývají problematikou volného a bezpečného pohybu osob, vede L3 cestou vývoje převratných řešení pro stále náročnější a sofistikovanější hrozby.

Bezkonkurenčními je v nepřekonatelném rozsahu manipulace se zavazadly,detekce mimořádné hrozby. Naše kontrolní technologie nabízejí vynikající výkon a spolehlivost v celém spektru aplikací detekce cestujících.L-3 Rentgenové systémy zavazadel splňují požadavky a certifikace US-TSA, EU, ECAC, ICAO a dalších národních a mezinárodních orgánů.

Odbavování cestujících v osobní dopravě probíhá stále, přičemž hrozby jsou detekovány rychle a přesně,ať už se přepravujete letecky, vlakem, nebo automobilovou dopravou.

Kontaktujte nás při plánování, projektování a instalaci na míru.

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN