CZEN
envimet home

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

Od roku 1985 je EAS Envimet (Dříve Ysselbach) jedním z předních dodavatelů technologií pro měření ovzduší v Rakousku, EU, střední a východní Evropě. EAS Envimet navrhuje, integruje, a provozuje monitorovací systémy ovzduší v celé této oblasti.

Dodávané aplikace vytváří kompletní integrovaný monitoring kvality ovzduší. Největší jednotná evropská AIM síť Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) byla navržená a instalována včetně více než 95 AIM stanic pro centrální sběr dat. Plně certifikovaný (EPA audit a ISO 17025) kalibrační a přenosový systém ČHMÚ stanovil základní standard pro podobné instalace v Evropě. EAS Envimet je důležitým dodavatelem mezinárodních programů jako jsou PHARE, JICA, UN Programy a mnoho dalších. Více než 2500 přístrojů a 300 monitorovacích stanic dodaných firmou EAS Envimet hovoří samo za sebe. V návaznosti na evropské normy EN12341 pro monitorování prachových částic (PM10), EAS Envimet zabezpečuje dodržování mezinárodních souborů nařízení a směrnic. Spolu s našimi partnery (Teledyne API, Synspec b.v., Umwelttechnik MCZ, Met One, Grimm ,a další...) síť dodavatelů a rozsah dostupných produktů prostřednictvím prodejní a servisní sítě EAS Envimet neustále roste. SW dodávaný firmou EAS Envimet je jednoduše integrovatelný do stávajících sítí. Použití našich aplikací v několika předpovědních modelech dokazuje kvalitu našich systémů. ISO 9001 ISO 140001 je zárukou kvality služby našim zákazníkům. Technici s dlouholetými zkušenostmi s výrobou a integrací našich systémů a profesionálním začleňováním nových systémů a přístrojů do měřících sítí zaručují nejvyšší kvalitu našich aplikací.

Teledyne API je dnes nesporným světovým lídrem ve vývoji a výrobě přístrojů pro monitorování životního prostředí. API je předním dodavatelem systémů a přístrojů pro sledování znečišťujících látek (SO2, NOX, O3,CO) a technologií zaměřených na celosvětové monitorování životního prostředí. V průběhu let API rozšířila své technologie také na monitoring kouřových plynů. Bezkonkurenční firemní zázemí API s unikátním výzkumem a vývojem pomáhají při prosazování nových technologických směrů v monitorování životního prostředí. API je schopna řešit prakticky všechny požadavky na monitorování životního prostředí.

 
 
Budoucí řešení pro současnost | Kontaktujte nás
EN